Putų šou

  Spalvotų PUTŲ mašina arba putų patranka 250€

Smagiausia dovana, kurią galite įteikti savo svečiams yra PUTŲ ŠOU. Pažadame pripildyti Jūsų šventės vietą pasakiško baltumo muilo putomis bei trumpam sugrąžinti į vaikystę. Jūsų šventei galime pasiūlyti putas gaminančią mašiną, iš kurios putos krenta žemyn kaip lavina, arba putų patranką, kuri putas „iššauna“ besisukdama aplink savo ašį. Taip pat, putas galime nuspalvinti rožine, violetine arba mėlyna spalvomis.

Svarbu paminėti, kad dažniausi putų šou dalyviai yra vaikai, kurių sveikata mes nerizikuojame todėl mūsų siūlomos putos yra nekenksmingos nei aplinkai, nei žmogui.

PASTABOS:
1. Į putų šou kainą yra įskaičiuotas vienas 250l putų koncentrato bakelis, kurio užtenka renginiams su 10-20 svečių. Esant didesniam svečių kiekiui (30-50), rekomenduojame užsisakyti papildomą koncentrato bakelį, kurio kaina – 50€. Jeigu šventėje dalyvauja 100-300 svečių rekomenduojama užsisakyti ne mažiau kaip 3 bakelius, jeigu 400-500 tuomet 4 bakeliai ir daugiau.
2. Spalvotos putos – 30€
3. Jei Putų šou užsakoma už Vilniaus ribų, pridedamos kelionės išlaidos: Vilnius – Kaunas, Alytus, Ukmergė, Anykščiai, Utena - 30€; Vilnius – Marijampolė, Raseiniai, Panevėžys - 40€; Vilnius – Tauragė, Šiauliai, Biržai - 60€; Vilnius – Klaipėda - 80€; Vilnius – Palanga, Mažeikiai - 100€.
4. Putos gaminamos putų skystį maišant su vandeniu. Vakarėliuose naudojant PUTŲ mašiną naudojamas didelis kiekis vandens, todel labai svarbu prieš šią pramogą viską apsaugoti, kam gali pakenkti vanduo/putos. Galimi apsaugojimo būdai: politileninės plėvelės panaudojimas aptveriant aikštelę ar uždengiant saugojamus daiktus ja. Ypač svarbu uždengti elektros lizdus, prailgintuvus, atskirti/uždengti aštrius kampus, kad šou dalyviai per putas nematydami neužsigautų.
5. Putų mašinas galima kabinti. Norint pastatyti PUTŲ mašiną ant stovo, patalpų aukštis turi būti ne mažesnis nei 4 m;
6. 25m atstumu nuo vietos, kurioje vyks putų šou turi būti vandens šaltinis arba atvesta vandens žarna.
7. Putų vakarėliui siulome pasirūpinti muzika patiems, arba mes galime atsivežti garso aparatūra už papildoma 30e.

Galerija

Kontaktai

+37062120000 ugniessokis@gmail.com
Nuorodos